Jak hledáme zaměstnance…

Jak hledáme zaměstnance…

Jak hledáme zaměstnance… 2560 1707 Consulting Europe

Jak hledáme zaměstnance…

Je to opravdu náročný úkol, který v dnešní kritické době trápí mnoho firem. Najít kvalitní lidi a přesvědčit je k tomu, aby pracovali právě u vás – téměř nemožné, že? Ne nadarmo dosahují HR agentury v posledních několika letech nevídaných zisků a nové firmy zaměřené na nábor zaměstnanců rostou, jako hřiby po vytrvalém dešti. Kolik vás zisk takového zaměstnance může stát? U typických agentur až trojnásobek jeho měsíčního příjmu.
Ale jde to i jinak…
S menší, rodinou ale i v kovidovém mezičase velmi prosperující firmou TPR nábytek z Pohodlí u Litomyšle jsme se sešli na podzim loňského roku. V té době o ni v regionu prakticky nikdo nevěděl, i přesto, že navrhuje, vyrábí a montuje interiéry pro značky jako Karl Lagerfeld, Mitsubishi, Samsung nebo Calvin Klein nejen v Česku, ale prakticky po celém světě. Slovo dalo slovo a po krátkém a velice konkrétním jednání s jednateli firmy jsme si nad spoluprací zaměřené na rozšiřování povědomí o firmě s fokusem na personální marketing plácli.

Ve firmě TPR
dělají svět krásnější.

Firma TPR nábytek je předním výrobcem bytových a komerčních interiérů, která sídlí poblíž obce Pohodlí, která nejenže navrhne váš vysněný interiér, ale kompletně ho vyrobí, doveze a provede montáž nábytku přímo u vás doma.

Ihned jsme se pustili do startovací kampaně na sociálních sítích s maximálním využitím Facebooku pro zásah lokálních komunit a také profesní sítě LinkedIn s účelem rozšířit povědomí o firmě v rámci obchodního prostředí. Pravidelně se za podpory managementu firmy soustředíme na sběr kvalitních fotografií, které zobrazují lidský faktor v netradiční výrobě s cílem vyzdvihnout rodinou firemní kulturu a týmového ducha prostředí, který je v zázemí společnosti citelně znát.

„Ostatně, zeptejte se v TPR nábytek…“

Za podpory náborového videa, cílených propagací na sociálních sítích se nám úspěšně daří hledat zaměstnance i na ty nejnáročnější a velmi specifické pozice. A to dokonce natolik, že spolupráce a obsah odebíraných služeb každým měsícem narůstá. Soustředíme se na tvorbu nového webu s cílem propagace kariérních možností, firma letos v létě poprvé spolupracuje s brigádníky z řad studentů a v blízké budoucnosti chystáme další společné projekty.
Z nereálného se stalo reálné, a to i bez nesmyslného vyhazování desetitisíců korun měsíčně do náborových serverů a vyhozených statisíců za práci personálních agentur, jejichž efektivita a dlouhodobá vyhlídka náboru kvalitních zaměstnanců je velmi bídná. A to vše, pouze díky kvalitnímu personálnímu marketingu cílenému na lokální komunitu. Ostatně, zeptejte se v TPR nábytek.
Klient: TPR s.r.o.
Projekt: kompletní reklamní a propagační strategie
Lokace: Pohodlí u Litomyšle
Rok: 2021
Služby: webdesign, foto, video, social media management

Máte projekt?

Potom jste u nás na správné adrese k cestě za vaším cílem.

Back to top